Hem

Centro kakel och klinker Norrland

 

√Ėvik karta

Med ett centralt l√§ge i √Ėrnsk√∂ldsvik och med hela norrland som arbetsf√§lt ligger v√•r nordligaste butik. En rutinerad och sammansvetsad personalstab som jobbar f√∂r alla norrl√§nska kakelproffs!

 

Adress

Kontakt

√Ėppettider

Sjögatan 4C
891 60 √Ėrnsk√∂ldsvik
Växel: 08-442 90 50
Direktnummer: 0660-660 200
proffs.ovik@centro.se
Mån-Fre: 06:30-17:00
Lördag: Stängt
Söndag: Stängt

Proffss√§ljarna i √Ėrnsk√∂ldsvik

Anders.Bystrom Anton Byström Linda.Stromberg

Anders Byström

Anton Byström

Linda Strömberg

 
anders.bystrom@centro.se
Direknummer: 072-559 03 01 
anton.bystrom@centro.se
Direktnummer: 072-559 00 16
linda.stromberg@centro.se
Direktnummer: 072-559 03 02

 

 

 

 

Morgan.Lundberg Johnny.Thelin    

Morgan Lundberg

Johnny Thelin

   
morgan.lundberg@centro.se
Direknummer: 072-559 03 03 
johnny.thelin@centro.se
Direknummer: 072-559 06 73 
   
Centro Kakel och Klinker AB - Sveriges ledande företag med yrkesbutiker för kakelproffs!

Om Proffsbutik.se

Proffsbutik.se ägs och drivs av Centro Kakel och Klinker AB, Sveriges ledande företag med yrkesbutiker för kakelproffs!

Copyright © 2010 Centro Kakel och Klinker AB - Maila oss: kontakt@proffsbutik.se eller ring: 08-442 90 50