UtesÀlj och Objekt

PlattsÀttning pÄgÄr i regel inte i nÄgon av vÄra butiker, utan vÄra kunder Àr oftast pÄ helt andra platser och arbetar. För nÀrvaro pÄ den verkliga marknaden har vi vÄra utesÀljare, som hela tiden Àr ute pÄ byggen, arbetsplatser och kundbesök. Vi kan stÄ till tjÀnst med det mesta, frÄn offerering till hjÀlp att ta fram ROT-program till stambyten mm. Kort sagt allt det vÄra proffsbutiker gör, men med ökad nÀrvaro dÀr plattorna verkligen sÀtts.

Adress

Kontakt

Öppettider

GirovÀgen 3
175 62 JÄRFÄLLA
VĂ€xel: 08-442 90 50 MĂ„n-Fre: 06:30-18:00
Lördag: StÀngt
Söndag: StÀngt

ProffssÀljarna pÄ UtesÀlj och Objekt

Anders.Bystrom Kenneth.Hall Jonas.Stenmark

Anders Byström

Kenneth Hall

Jonas Stenmark

 
anders.bystrom@centro.se
FörsÀljningschef
Direktnummer: 072-559 03 01
kenneth.hall@centro.se
KAM MĂ€lardalen
Direktnummer: 070-822 50 21
jonas.stenmark@centro.se
KAM MĂ€lardalen
Direktnummer: 070-812 40 23
Stefan.Hedberg Matthias.Olsson

Stefan Hedberg

Joakim Millqvist

Matthias Olsson

 
stefan.hedberg@centro.se
Regionansvarig Proffsbutik
Stockholm Norr
Direktnummer: 070-812 40 28
joakim.millqvist@centro.se
Regionansvarig Proffsbutik
Stockholm City
Direktnummer: 070-497 50 29
matthias.olsson@centro.se
Regionansvarig Proffsbutik
Stockholm Syd
Direktnummer: 072-180 02 99
Centro Kakel och Klinker AB - Sveriges ledande företag med yrkesbutiker för kakelproffs!

Om Proffsbutik.se

Proffsbutik.se Àgs och drivs av Centro Kakel och Klinker AB, Sveriges ledande företag med yrkesbutiker för kakelproffs!

Copyright © 2010 Centro Kakel och Klinker AB - Maila oss: kontakt@proffsbutik.se eller ring: 08-442 90 50